Gabloty szklane

Wysoka jakość wykonania

Potrzebujesz funkcjonalnych i równocześnie dekoracyjnych półek do przechowywania drogocennych przedmiotów? W takim wypadku najlepiej postawić na szklane gabloty. Z uwagi na dobór materiałów, precyzyjne wykończenie, jak i projekt konstrukcji gwarantujemy wysoką jakość wykonania, którą na pewno dostrzeżesz. Zapewniamy solidne, szklane meble, które są odporne na uszkodzenia mechaniczne, w tym zarysowania i pęknięcia.

Zamówisz u nas gabloty szklane przezroczyste, jak i barwione. Mogą być zarówno w wersji z samymi półkami, jak i również z szafką. Proponujemy elementy dekoracyjne zamykane, a także otwarte. Dostępne są w różnych wymiarach, dlatego łatwo wkomponujesz je w określoną przestrzeń.

Gabloty Szklane Mława

Bezpieczeństwo i elegancja w szklanej formie

Nasze gabloty wykonane ze szkła spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa, a także odpowiadają potrzebom klientów, którzy mają wysokie wymagania dotyczące estetyki wykończenia. Dekoracyjne elementy wyróżniają się niebanalnym wzornictwem, elegancją, więc stają się ozdobą każdego wnętrza.

Twoja ocena ma dla nas znaczenie

Cenimy stały kontakt z naszymi klientami, ponieważ to dzięki Waszym sugestiom i ocenom możemy cały czas poszerzać naszą ofertę tak, by gotowe produkty szklane znajdowały coraz szersze grono zadowolonych odbiorców. Jesteśmy również otwarci na indywidualne zamówienia. Zdecyduj się na gablotę szklaną i podziel się z nami swoją opinią.

Terminowa dostawa za każdym razem

Wiemy, jak bardzo zależy naszym klientom na szybkiej aranżacji swojego wnętrza. Zamawiając u nas, otrzymujesz szklaną gablotę zawsze w wyznaczonym terminie. Szczycimy się punktualnością i jest to nasz znak rozpoznawczy na rynku. Przekonaj się o tym i skorzystaj z naszej oferty.

Profesjonalna dbałość o szczegóły

Wiele wykonanych realizacji pokazało, że dbanie o detale jest dla nas oczywiste jak oddychanie. Właśnie dzięki temu nasze wyroby są doskonałe pod względem technicznym i wizualnym. Nigdy nie znajdziesz w nich defektu, dlatego ilość zwrotów i reklamacji jest u nas minimalna.

Przykładowe realizacje

Zamówisz u nas gabloty szklane przezroczyste, jak i barwione. Mogą być zarówno w wersji z samymi półkami, jak również z szafką. Proponujemy te elementy dekoracyjne zamykane, a także otwarte. Są dostępne w różnych wymiarach, dlatego łatwo dają się wkomponować w określoną przestrzeń.

Jesteś zainteresowany współpracą?
Napisz do nas!


  Zobacz pozostałe w naszej ofercie:

  Heksagony szklane

  Twoje wnętrze może całkowicie się zmienić pod wpływem heksagonów szklanych. Ten drobny element dekoracyjny zastosujesz w łazience, w salonie, czy w kuchni, jednak tak naprawdę możliwości pod tym względem są niewyczerpane. Równie dobrze możesz tą mozaiką wyłożyć meble, konkretne powierzchnie, blaty, bądź ściany. Heksagony ze szkła to modna propozycja, która Ci się nie znudzi mimo upływającego czasu. Jest również wytrzymała i łatwa w utrzymaniu czystości.

  Półki szklane

  Jeśli interesują Cię atrakcyjne dodatki, o które nie musisz regularnie się troszczyć i ich konserwować, półki szklane sprostają Twoim oczekiwaniom. Są ponadto efektownym detalem, który wpływa na wygląd pomieszczenia, nadając mu lekkości i sprawiając, że optycznie wydaje się być bardziej przestronne. To uniwersalne produkt szklane, które zamocujesz w dowolnym miejscu i pomieszczeniu.
  Szkło Lustra Okna
  Nasz adres
  My na Facebooku
  Zadzwoń
  +48 510 948 290
  Zadzwoń
  Przewiń do góry