Kabiny na wymiar

Dopasowane do Twoich potrzeb

Jeśli masz szczególne oczekiwania wobec przestrzeni łazienkowej i zależy Ci na tym, by urządzić ją ze smakiem, kabiny na wymiar Cię zadowolą. Projektujemy je, uwzględniając zarówno Twoją wizję, jak też dobierając takie materiały, by cała konstrukcja doskonale pasowała do konkretnej przestrzeni.

Kabiny na wymiar Mława

Kabiny o niestandardowych wymiarach

Twój komfort jest dla nas najważniejszy. Kabiny na wymiar dają możliwość stworzenia przestrzeni optymalnej, która jest wyposażona we wszelkie atrakcyjne dla Ciebie udogodnienia. Przyjmujemy zamówienia zarówno na większe projekty, jak i na bardziej skromne. Z nami urządzisz swoją łazienkę tak, jak chcesz, a nie tak, jak musisz.

Zadzwoń, napisz, przyjdź

Jesteś zainteresowany, ale masz pytania – jesteśmy cały czas do Twojej dyspozycji. Nasza ekipa to zespół fachowców, a zdobyte doświadczenie pozwala nam precyzyjnie zatroszczyć się o Twoje potrzeby.

Dotrzymujemy terminów

Nasza oferta to nie tylko dostępne produkty i realizacja zamówień. To również rzetelność i terminowość. Jeśli chcesz, by zamówiona kabina na wymiar dotarła o wskazanym czasie, masz to u nas zagwarantowane.

Skupiamy się na szczegółach

Jesteśmy drobiazgowi, dlatego każda kabina, która wychodzi spod naszych rąk jest perfekcyjna, a przynajmniej nasi klienci tak ją widzą, co jest jeszcze ważniejsze. Precyzja wykończenia, dokładny dobór materiałów, szczegółowe opracowanie koncepcji – wszystkie te elementy składają się na udany projekt kabiny.

Przykładowe realizacje

Kabiny na wymiar mogą przybierać różne formy. Typu kompletna zabudowa, częściowo otwarte, konstrukcja przyścienna, narożna, bądź wolnostojąca. Każdy ten rodzaj może być mniej lub bardziej złożony, co sprawia, że możemy Ci zaoferować mnóstwo koncepcji.

Jesteś zainteresowany współpracą?
Napisz do nas!


  Zobacz pozostałe w naszej ofercie:

  Szklane drzwi

  Atrakcyjne pod względem wizualnym. Praktyczne w codziennym użytkowaniu. Niezawodne w wybranej przestrzeni, w której panują określone warunki. Dostępne w wielu wariantach kolorystycznych i z różnymi motywami wzbogacą Twój dom, czyniąc go bardziej funkcjonalnym.

  Szklane lofty

  Otwarta przestrzeń, a jednak wydzielona. Szklane lofty wprowadzają urozmaicenie i gwarantują ciekawą formę oddzielenia jednej strefy od drugiej bez radykalnego podziału między nimi. Zarazem z uwagi na swoją konstrukcję, wyraźnie zaznaczają swoją obecność. Idealnie dopasowane sprawiają wrażenie, jakby były w Twoim domu od zawsze.

  Kabiny prysznicowe

  Standardowe kabiny prysznicowe to propozycja, która sprawdza się wszędzie tam, gdzie nie ma wątpliwości co do tego, czy konstrukcja o określonych wymiarach na pewno zda egzamin. Bogaty wybór modeli daje szansę na atrakcyjne zaaranżowanie łazienki.

  Szklane balustrady

  Twój dom to miejsce odpoczynku, rodzinnej atmosfery, ale też strefa, w której realizujesz swoje plany, pasje i projekty zawodowe. Chcąc mieć pewność, że wszyscy są bezpieczni i szczęśliwi, postaw na szklane balustrady. Nie zwracają na siebie zbytniej uwagi, a gwarantują poczucie komfortu za dnia i w nocy.

  Zabudowy całoszklane

  Znudziła Ci się otwarta przestrzeń, a może Twoja rodzina się powiększyła i chciałbyś wydzielić dodatkową strefę dla dzieci? W takiej sytuacji możesz zlecić nam postawienie funkcjonalnej zabudowy całoszklanej. Sprawdza się ona nie tylko w biurze, ale również będzie idealna w Twoim wnętrzu.
  logo
  Szkło Lustra Okna
  Nasz adres
  My na Facebooku
  Zadzwoń
  +48 510 948 290
  Zadzwoń
  Przewiń do góry