Kabiny na wymiar

Indywidualny projekt dla wymagających

Masz szczególne oczekiwania, a gotowe kabiny prysznicowe nie spełniają Twoich wymagań? Dla takich osób jak Ty wykonujemy szklane kabiny na wymiar. Projektujemy je, uwzględniając Twoją wizję, a także dobieramy takie materiały, by cała konstrukcja doskonale pasowała do konkretnej przestrzeni.

Nasze kabiny na wymiar mogą przybierać różne formy. Mogą być kompletnie zabudowane, częściowo otwarte, o konstrukcji przyściennej, narożne bądź wolnostojące. Każdy z wymienionych rodzajów może być mniej lub bardziej złożony, co sprawia, że możemy Ci zaoferować mnóstwo koncepcji. Wystarczy, że opowiesz nam o swoich potrzebach.

Kabiny na wymiar Mława

Kabiny o niestandardowych wymiarach

Twój komfort jest dla nas najważniejszy, dlatego chcemy dla Ciebie stworzyć optymalną przestrzeń wyposażoną we wszelkie udogodnienia. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania, dlatego przyjmujemy zamówienia zarówno na większe projekty, jak i na bardziej skromne. Z nami urządzisz swoją łazienkę tak, jak chcesz, a nie tak, jak musisz.

Zadzwoń, napisz, przyjdź

Jesteś zainteresowany, ale masz pytania? Cały czas jesteśmy do Twojej dyspozycji. Nasza ekipa to zespół fachowców, a zdobyte doświadczenie pozwala nam precyzyjnie zatroszczyć się o Twoje potrzeby.

Dotrzymujemy terminów

Nasza oferta to nie tylko dostępne produkty i realizacja zamówień. To również rzetelność i terminowość. Jeśli chcesz, by zamówiona kabina na wymiar dotarła o wskazanym czasie, u nas masz to zagwarantowane.

Skupiamy się na szczegółach

Jesteśmy drobiazgowi, dlatego każda kabina, która wychodzi spod naszych rąk, jest perfekcyjna — tak twierdzą nasi klienci, którzy zawsze zwracają na to uwagę. Precyzja wykończenia, dokładny dobór materiałów, szczegółowe opracowanie koncepcji – wszystkie te elementy składają się na udany projekt kabiny.

Przykładowe realizacje

Kabiny na wymiar mogą przybierać różne formy. Typu kompletna zabudowa, częściowo otwarte, konstrukcja przyścienna, narożna, bądź wolnostojąca. Każdy ten rodzaj może być mniej lub bardziej złożony, co sprawia, że możemy Ci zaoferować mnóstwo koncepcji.

Jesteś zainteresowany współpracą?
Napisz do nas!


  Zobacz pozostałe w naszej ofercie:

  Szklane drzwi

  Atrakcyjne pod względem wizualnym. Praktyczne w codziennym użytkowaniu. Niezawodne w wybranej przestrzeni, w której panują określone warunki. Dostępne w wielu wariantach kolorystycznych i z różnymi motywami wzbogacą Twój dom, czyniąc go bardziej funkcjonalnym.

  Szklane lofty

  Otwarta przestrzeń, a jednak wydzielona. Szklane lofty wprowadzają urozmaicenie i gwarantują ciekawą formę oddzielenia jednej strefy od drugiej bez radykalnego podziału między nimi. Zarazem z uwagi na swoją konstrukcję, wyraźnie zaznaczają swoją obecność. Idealnie dopasowane sprawiają wrażenie, jakby były w Twoim domu od zawsze.

  Kabiny prysznicowe

  Standardowe kabiny prysznicowe to propozycja, która sprawdza się wszędzie tam, gdzie nie ma wątpliwości co do tego, czy konstrukcja o określonych wymiarach na pewno zda egzamin. Bogaty wybór modeli daje szansę na atrakcyjne zaaranżowanie łazienki.

  Szklane balustrady

  Postaw na sprawdzony komfort i bezpieczeństwo. Nasze szklane balustrady są perfekcyjną oprawą różnych przestrzeni, stając się doskonałym dopełnieniem aranżacji w nowoczesnych i tradycyjnych wnętrzach. Dokładne wykonanie, krótki czas realizacji i wysoka jakość konstrukcji to atuty, które mówią same za siebie.

  Zabudowy całoszklane

  Pragniesz wydzielić przestrzeń w swoim wnętrzu tak, by cała przestrzeń na tym zyskała. Zabudowy całoszklane są idealnym rozwiązaniem w takiej sytuacji. Ściany ze szkła nie są dopełnione jakimkolwiek innym materiałem, dlatego cała konstrukcja jest lekka, spójna i elegancka. Szklane ściany są cienkie i solidne, więc taką zabudowę łatwo dopasować nawet do niewielkiej przestrzeni.
  Szkło Lustra Okna
  Nasz adres
  My na Facebooku
  Zadzwoń
  +48 510 948 290
  Zadzwoń
  Przewiń do góry