Szkło lakierowane

Sposób na ożywienie wnętrza

Szkło lakierowane może przybierać różne formy w zależności od tego, gdzie chcesz je zastosować. Można je zastosować zarówno w przestrzeniach o dużym metrażu, jak i w stosunkowo niewielkich. Wszystko zależy od efektu, jaki pragniesz uzyskać.

Oferujemy wiele odcieni szkła, którym można wykończyć meble, ściany, półki, blaty, jak i wiele innych elementów wyposażenia. Niezależnie od tego, który rodzaj wybierzesz, szklane dekoracje z pewnością zwrócą uwagę Twoich gości. Dzięki niemu wnętrze przestanie być monotonne oraz nabierze lekkości.

Szkło Lakierowane Mława

Jeden rodzaj szkła do wielu wnętrz

Szkło lakierowane sprawdza się w wielu różnych miejscach. Twój dom może stać się bardziej nowoczesny wszędzie tam, gdzie tego potrzebujesz. Szczególnie korzystnie prezentują się te elementy wyposażenia, które w swojej podstawowej formie nie są zbyt atrakcyjne pod względem wizualnym. Za pomocą szkła lakierowanego zrobisz im efektowny tuning.

Zaufaj specjalistom

Szkło to uniwersalny dodatek, jednak trzeba wiedzieć,  jak je zastosować w przestrzeni, która w zasadzie już jest urządzona. Na szczęście nie musisz się tym martwić — skontaktuj się z nami, a my pomożemy Ci dobrać szkło lakierowane do Twojego domu.

Dotrzymujemy terminów

Słyniemy z realizowania zamówień zawsze w terminie, ponieważ Twój komfort jest naszym celem, do którego dążymy każdego dnia. Wiemy, że klienci doceniają i oczekują szybkich realizacji, dlatego nigdy ich nie zawodzimy.

Stawiamy na dokładność

Wyznajemy zasadę „jakość, a nie jakoś”, dlatego zawsze otrzymasz od nas precyzyjnie wykonane szkło lakierowane dopasowane do miejsca, w którym ma się znaleźć. To wszystko możemy zapewnić dzięki doświadczeniu i wiedzy, którą doceniają nasi klienci. Dla nas liczy się każdy odbiorca, kolejna realizacja jest dla nas tak samo ważna, jak ta pierwsza.

Przykładowe realizacje

Szkło lakierowane może przybierać różne formy, w zależności od tego, gdzie chciałbyś je zastosować. Oferujemy szkło, którym możesz wykończyć meble, ściany, półki, blaty, jak i wiele innych elementów wyposażenia. Szkło jest dostępne w wielu atrakcyjnych odcieniach.

Jesteś zainteresowany współpracą?
Napisz do nas!


  Zobacz pozostałe w naszej ofercie:

  Panele do kuchni

  Zmień swoją kuchnię nie do poznania, wprowadzając jeden dodatek. Panele do kuchni są dostępne w różnych wersjach kolorystycznych i mogą mieć dowolny wymiar, dostosowany do Twoich potrzeb. To nowoczesny element wyposażenia, który przetrwa próbę czasu. Łatwy i bezpieczny w codziennym użytkowaniu.

  Panele szklane z grafiką

  Planujesz urządzić nowoczesną kuchnię – dopełnij ją panelami szklanymi z grafiką. W takiej aranżacji Twoja strefa gotowania i przyjmowania gości stanie się jeszcze bardziej atrakcyjna. Dobierz najbardziej odpowiadający Ci nadruk i ciesz się przestrzenią, która wyraża Twoją osobowość, pasje i zainteresowania.
  Szkło Lustra Okna
  Nasz adres
  My na Facebooku
  Zadzwoń
  +48 510 948 290
  Zadzwoń
  Przewiń do góry