Półki szklane

Wytrzymałość i precyzja wykonania

U niektórych osób szklane półki budzą obawy o wytrzymałość z uwagi na zastosowany materiał. Jednak decydując się na współpracę z nami, nie musisz się o nim martwić. Gwarantujemy wyłącznie solidnie wykonane półki z  hartowanego szkła, które sprosta każdemu obciążeniu.

Stworzymy dla Ciebie półki szklane o standardowych wymiarach. Są doskonale wyprofilowane, dlatego można je zamocować zarówno w przestrzeni domowej, biurowej, jak i sklepowej. Dostępne są w wersji bezbarwnej, a także w różnych atrakcyjnych odcieniach.

Półki Szklane Mława

Mały dodatek, który robi wielką różnicę

Jeśli potrzebujesz wzbogacić swoją kuchnię o podręczną, niewielką biblioteczkę, szklane półki będą idealne. Mogą również znaleźć zastosowanie w salonie, łazience czy w sypialni. W naszej ofercie mamy przezroczyste półki w wielu wymiarach, więc na pewno łatwo dopasujesz je do swoich indywidualnych potrzeb.

Zapewniamy łatwy kontakt

Na każdym etapie współpracy chętnie doradzamy naszym klientom. Chcesz dowiedzieć się więcej o szklanych półkach? Nie wiesz, które wybrać? Zadzwoń do nas albo zostaw wiadomość za pośrednictwem formularza kontaktowego. Odezwiemy się jeszcze tego samego dnia.

Realizacja zamówienia zawsze na czas

Klienci darzą nas olbrzymim zaufaniem. Doceniają naszą wiedzę i doświadczenie, ale najbardziej zależy każdemu z nich na terminowych dostawach. Doskonale o tym wiemy, dlatego planując termin realizacji projektu, zawsze staramy się go dopasować do indywidualnych wymagań klientów.

Dbamy o każdy detal

Półki szklane są dekoracyjnym elementem wystroju, jeśli są umiejętnie wykonane i wykończone. Jesteśmy dokładni, dlatego spodziewaj się gładkiej powierzchni, bez skaz o idealnie wyprofilowanych krawędziach. Starannie dobieramy również szkło, by miało odpowiednią grubość i przejrzystość.

Przykładowe realizacje

W naszej ofercie znajdziesz półki szklane o standardowych wymiarach. Są doskonale wyprofilowane, dlatego można je zamocować zarówno w przestrzeni domowej, biurowej i sklepowej. Dostępne są w wersji bezbarwnej, a także w różnych atrakcyjnych odcieniach.

Jesteś zainteresowany współpracą?
Napisz do nas!


  Zobacz pozostałe w naszej ofercie:

  Heksagony szklane

  Szklana mozaika jednobarwna lub wielokolorowa w postaci heksagonów szklanych to dodatek, który podnosi standard wnętrza. Pomieszczenia stają się bardziej wyrafinowane, charakterne i stylowe. Mozaikę tę łatwo można zamontować, nie niszczy się w codziennej eksploatacji i bez trudu usuniesz z niej wszelkie zabrudzenia.

  Gabloty szklane

  Te dekoracyjne szklane elementy wystroju są doskonałą oprawą dla wszelkich Twoich cennych zbiorów. Z uwagi na to, że gabloty są zamykane, ochronisz swoje przedmioty przed kurzem i zabrudzeniami, a gablotę bardzo szybko wyczyścisz, gdy pojawią się na niej z czasem smugi. Są precyzyjnie wykonane, dlatego doskonale sprostają Twoim oczekiwaniom. Możesz je ustawić w dowolnym miejscu i za każdym razem będą zwracać na siebie uwagę. To jeden z tych elementów, który odmienia wygląd pomieszczenia.
  Szkło Lustra Okna
  Nasz adres
  My na Facebooku
  Zadzwoń
  +48 510 948 290
  Zadzwoń
  Przewiń do góry