Półki szklane

Wytrzymałość i precyzja wykonania

Półki szklane mogą wzbudzać pewne obawy, czy będą wystarczająco wytrzymałe z uwagi na zastosowany materiał. Jednak w naszej ofercie znajdziesz wyłącznie solidnie wykonane półki z hartowanego szkła, które sprostają każdemu obciążeniu.

Półki Szklane Mława

Do różnych wnętrz

Jeśli potrzebujesz wzbogacić swoją kuchnię o podręczną, niewielką biblioteczkę, półki szklane będą idealne. Mogą również znaleźć zastosowanie w salonie, łazience, czy w sypialni. Łatwo dopasujesz je do swoich indywidualnych potrzeb. Są przezroczyste i dostępne w wielu wymiarach w naszej ofercie.

Umożliwiamy łatwy kontakt

Cały czas pozostajemy w kontakcie z naszymi klientami. Chcesz dowiedzieć się więcej o szklanych półkach? Nie wiesz, które wybrać? Zadzwoń do nas albo zostaw wiadomość za pośrednictwem naszego formularza kontaktowego. Odezwiemy się jeszcze tego samego dnia.

Przesyłka do Ciebie zawsze na czas

Klienci darzą nas olbrzymim zaufaniem. Doceniają naszą wiedzę i doświadczenie, ale najbardziej zależy każdemu z nich na terminowych dostawach. Doskonale o tym wiemy, dlatego wysyłamy przesyłki, gdy tylko zaksięgujemy płatność, by dotarły do Ciebie w ekspresowym tempie.

Dokładność w każdym detalu

Półki szklane są dekoracyjnym elementem wystroju, jeśli są umiejętnie wykonane i wykończone. Jesteśmy dokładni, dlatego spodziewaj się gładkiej powierzchni, bez skaz, o ładnie wyprofilowanych krawędziach. Starannie dobieramy również szkło, by miało odpowiednią grubość i przejrzystość.

Przykładowe realizacje

W naszej ofercie znajdziesz półki szklane o standardowych wymiarach. Są doskonale wyprofilowane, dlatego można je zamocować zarówno w przestrzeni domowej, biurowej i sklepowej. Dostępne są w wersji bezbarwnej, a także w różnych atrakcyjnych odcieniach.

Jesteś zainteresowany współpracą?
Napisz do nas!


  Zobacz pozostałe w naszej ofercie:

  Heksagony szklane

  Szklana mozaika jednobarwna lub wielokolorowa w postaci heksagonów szklanych to dodatek, który podnosi standard wnętrza. Pomieszczenia stają się bardziej wyrafinowane, charakterne i stylowe. Mozaikę tę łatwo można zamontować, nie niszczy się w codziennej eksploatacji i bez trudu usuniesz z niej wszelkie zabrudzenia.

  Gabloty szklane

  Te dekoracyjne szklane elementy wystroju są doskonałą oprawą dla wszelkich Twoich cennych zbiorów. Z uwagi na to, że gabloty są zamykane, ochronisz swoje przedmioty przed kurzem i zabrudzeniami, a gablotę bardzo szybko wyczyścisz, gdy pojawią się na niej z czasem smugi. Są precyzyjnie wykonane, dlatego doskonale sprostają Twoim oczekiwaniom. Możesz je ustawić w dowolnym miejscu i za każdym razem będą zwracać na siebie uwagę. To jeden z tych elementów, który odmienia wygląd pomieszczenia.
  logo
  Szkło Lustra Okna
  Nasz adres
  My na Facebooku
  Zadzwoń
  +48 510 948 290
  Zadzwoń
  Przewiń do góry