Szklane balustrady

Styl i bezpieczeństwo w jednym

Chcesz zwiększyć bezpieczeństwo w domu, ale równocześnie zachować lekkość w wykończeniu wnętrz? Proponujemy Ci szklane balustrady, które zagwarantują ochronę przed upadkiem z wysokości. Dobieramy również szkło i całą konstrukcję w taki sposób, by w razie uszkodzenia balustrady nikomu nic się nie stało. Z naszego doświadczenia wiemy, że do takich sytuacji nie dochodzi, jednak dmuchamy na zimne.

Zapewniamy zarówno przeszklenia przezroczyste, jak i barwione. Możemy dla Ciebie stworzyć także konstrukcje proste, jak i bardziej złożone w dowolnych wymiarach. Dzięki temu możesz mieć pewność, że będą idealnie pasować do schodów, antresoli, tarasów, czy balkonów.

Szklane Balustrady Mława

Powiększ optycznie swoje wnętrze

Wiemy, że wszelkie dodatkowe ściany, barierki i podwyższenia bardzo zmniejszają dostępną przestrzeń użytkową. Jednak szklane balustrady, które proponujemy, zachowują się inaczej. Szkło jest wytrzymałe, niewielkiej grubości i przezroczyste, przez co nie zabiera światła ani przestrzeni. Cała konstrukcja jest prosta i funkcjonalna, dlatego Twój dom wyda się większy po zamocowaniu takiego zabezpieczenia.

Skontaktuj się z nami

Nawet jeśli jeszcze nie jesteś pewny, czy chcesz zainwestować w szklane balustrady. Nawet jeśli nie widzisz oczami wyobraźni, jak przestrzeń będzie się prezentować po ich zamocowaniu – odezwij się do nas. Przedstawimy Ci możliwy kosztorys, dobierzemy projekt i rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Realizacja zawsze na czas

Niezależnie od stopnia skomplikowania Twojego projektu szklanej balustrady, wykonamy całą konstrukcję i założymy ją w ustalonym wcześniej terminie. Jesteśmy przyzwyczajeni do wykonywania swojej pracy pod presją czasu, dlatego możesz na nas liczyć.

Żadnych słabych stron

Szklane balustrady, które oferujemy, są sprawdzane pod kątem jakości na każdym etapie realizacji. Dzięki temu nie mają żadnych wad konstrukcyjnych, niedociągnięć, rys czy innych elementów, z których mógłbyś być niezadowolony.

Przykładowe realizacje

Proponujemy Ci zarówno przeszklenia przezroczyste, jak i barwione. Konstrukcje proste, jak i bardziej złożone. Możesz u nas zamówić balustrady o mniejszych, bądź o większych wymiarach. Będą one pasować idealnie do schodów, antresoli, tarasów, czy balkonów.

Jesteś zainteresowany współpracą?
Napisz do nas!


  Zobacz pozostałe w naszej ofercie:

  Szklane drzwi

  Uniwersalne elementy wyposażenia, które gwarantują poczucie prywatności, optycznie powiększając dostępną przestrzeń. Szklane drzwi są doskonałym dopełnieniem we wnętrzu urządzonym w stylu nowoczesnym, industrialnym lub minimalistycznym. Jednak szeroka oferta, jaką proponujemy, znacznie poszerza zakres ich zastosowania w Twoim domu.

  Szklane lofty

  Jeśli chciałbyś zagwarantować sobie i najbliższym więcej spokoju w określonym pomieszczeniu, zastosuj w nim szklane lofty. Taka konstrukcja sprawdza się przede wszystkim w wysokich i przestronnych przestrzeniach. Mamy jednak w swojej ofercie wiele wariantów drzwi loftowych, więc dopasujesz je do większości wnętrz.

  Kabiny prysznicowe

  Jeśli Twoja łazienka ma standardowe wymiary i nie chcesz w nie ingerować, postaw na gotowe kabiny prysznicowe. Łatwo wkomponujesz je w dostępną przestrzeń, a szeroka oferta sprawi, że wybierzesz ten model, który najlepiej sprosta Twoim indywidualnym oczekiwaniom.

  Kabiny na wymiar

  Wysokie oczekiwania lub problem z aranżacją – w takich sytuacjach kabiny na wymiar są idealną odpowiedzią na Twoje potrzeby. Uwzględniamy zarówno przestrzeń, w jakiej kabina ma się znaleźć, a także pozostałą strefę, by ta konstrukcja dobrze współgrała z wystrojem Twojej łazienki.

  Zabudowy całoszklane

  Funkcjonalnie wyodrębniają strefę w przestrzeni biurowej i domowej. Nie zmniejszają dostępnego metrażu, nadają wnętrzu charakter, a zarazem nie zmieniają koncepcji aranżacji pomieszczeń. Zabudowy całoszklane łatwo udaje się wkomponować, ponieważ są przezroczyste i mają cienkie, trwałe ściany.
  Szkło Lustra Okna
  Nasz adres
  My na Facebooku
  Zadzwoń
  +48 510 948 290
  Zadzwoń
  Przewiń do góry