Szklane balustrady

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Proponujemy Ci szklane balustrady, które gwarantują poczucie bezpieczeństwa. Ochrona dotyczy głównie zabezpieczenia przed upadkiem z większej wysokości. Dobieramy również szkło i całą konstrukcję w taki sposób, by w razie uszkodzenia balustrady nikomu nic się nie stało. Do takich sytuacji nie dochodzi, jednak dmuchamy na zimne.

Szklane Balustrady Mława

Twoje wnętrze optycznie większe

Wiemy, że wszelkie dodatkowe ściany, barierki i podwyższenia bardzo zmniejszają dostępną przestrzeń użytkową. Jednak szklane balustrady, które proponujemy zachowują się inaczej. Szkło jest wytrzymałe, ale niewielkiej grubości. Cała konstrukcja jest prosta i funkcjonalna, dlatego Twój dom wyda się większy po zamocowaniu takiego zabezpieczenia.

Skontaktuj się z nami

Nawet jeśli jeszcze nie jesteś pewny, czy chcesz zainwestować w szklane balustrady. Nawet jeśli nie widzisz oczami wyobraźni, jak przestrzeń będzie się prezentować po ich zamocowaniu – odezwij się do nas. Przedstawimy Ci możliwy kosztorys, dobierzemy projekt i rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Realizacja zawsze na czas

Niezależnie od stopnia skomplikowania Twojego projektu szklanej balustrady, wykonamy całą konstrukcję i założymy ją w ustalonym wcześniej terminie. Jesteśmy przyzwyczajeni do wykonywania swojej pracy pod presją czasu, dlatego możesz na nas liczyć.

Żadnych słabych stron

Szklane balustrady, które oferujemy, są doprecyzowane pod każdym względem. Nie mają więc żadnych minusów, wad konstrukcyjnych, niedociągnięć, rys, czy innych elementów, z których mógłbyś nie być zadowolony.

Przykładowe realizacje

Proponujemy Ci zarówno przeszklenia przezroczyste, jak i barwione. Konstrukcje proste, jak i bardziej złożone. Możesz u nas zamówić balustrady o mniejszych, bądź o większych wymiarach. Będą one pasować idealnie do schodów, antresoli, tarasów, czy balkonów.

Jesteś zainteresowany współpracą?
Napisz do nas!


  Zobacz pozostałe w naszej ofercie:

  Szklane drzwi

  Uniwersalne elementy wyposażenia, które gwarantują poczucie prywatności, optycznie powiększając dostępną przestrzeń. Szklane drzwi są doskonałym dopełnieniem we wnętrzu urządzonym w stylu nowoczesnym, industrialnym lub minimalistycznym. Jednak szeroka oferta, jaką proponujemy, znacznie poszerza zakres ich zastosowania w Twoim domu.

  Szklane lofty

  Jeśli chciałbyś zagwarantować sobie i najbliższym więcej spokoju w określonym pomieszczeniu, zastosuj w nim szklane lofty. Taka konstrukcja sprawdza się przede wszystkim w wysokich i przestronnych przestrzeniach. Mamy jednak w swojej ofercie wiele wariantów drzwi loftowych, więc dopasujesz je do większości wnętrz.

  Kabiny prysznicowe

  Jeśli Twoja łazienka ma standardowe wymiary i nie chcesz w nie ingerować, postaw na gotowe kabiny prysznicowe. Łatwo wkomponujesz je w dostępną przestrzeń, a szeroka oferta sprawi, że wybierzesz ten model, który najlepiej sprosta Twoim indywidualnym oczekiwaniom.

  Kabiny na wymiar

  Wysokie oczekiwania lub problem z aranżacją – w takich sytuacjach kabiny na wymiar są idealną odpowiedzią na Twoje potrzeby. Uwzględniamy zarówno przestrzeń, w jakiej kabina ma się znaleźć, a także pozostałą strefę, by ta konstrukcja dobrze współgrała z wystrojem Twojej łazienki.

  Zabudowy całoszklane

  Funkcjonalnie wyodrębniają strefę w przestrzeni biurowej i domowej. Nie zmniejszają dostępnego metrażu, nadają wnętrzu charakter, a zarazem nie zmieniają koncepcji aranżacji pomieszczeń. Zabudowy całoszklane łatwo udaje się wkomponować, ponieważ są przezroczyste i mają cienkie, trwałe ściany.
  logo
  Szkło Lustra Okna
  Nasz adres
  My na Facebooku
  Zadzwoń
  +48 510 948 290
  Zadzwoń
  Przewiń do góry