Zabudowy całoszklane

Komfort i prywatność

Otwarta przestrzeń nie gwarantuje zbyt dobrej akustyki. Jeśli potrzebujesz miejsca, w którym mógłbyś w spokoju skupić się na określonej czynności, postaw na zabudowy całoszklane. Zapewnią Ci poczucie prywatności i sprawią, że Twoje wnętrze będzie bardziej dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb.

Zabudowy Całoszklane Mława

Efektowna elegancja

Utarło się, że zabudowy całoszklane nic nie wnoszą do przestrzeni poza wyodrębnieniem mniejszej strefy z większej powierzchni. Jednak to elegancki dodatek, który wprowadza spójność. Wnętrze ma swój klimat, tym bardziej, że szkło nie musi być w tym przypadku przezroczyste.

Dowiedz się, co możemy Ci zaproponować

Zabudowy całoszklane to konstrukcje, które wymagają przemyślenia pod wieloma względami. Jeśli masz swoją koncepcję, ale nie jesteś pewien, czy się sprawdzi, skontaktuj się z nami. Chciałbyś zainwestować w zabudowę, ale nie wiesz, jaka będzie najlepsza – zadzwoń lub napisz, a pomożemy Ci w doborze projektu.

Realizacja z zegarkiem w ręku

Cenimy Twój czas. Każdy projekt wykonujemy z myślą o tym, by był dla Ciebie idealny. Równie ważne jest dla nas to, by znalazł on swoje zastosowanie w Twoim domu w terminie, który najbardziej Ci odpowiada. Punktualność to jedna z naszych wizytówek.

Od początku do końca na tip top

Przygotowując zabudowę całoszklaną, zbieramy od Ciebie wszelkie istotne informacje, pytamy o Twoją wizję, a następnie projektujemy i przedstawiamy Ci finalny model konstrukcji. Dobieramy najlepsze materiały pod względem bezpieczeństwa, trwałości i estetyki, a po realizacji prosimy Cię o Twoją ocenę.

Przykładowe realizacje

Proponujemy Ci zabudowy całoszklane przezroczyste, barwione lub z nadrukiem. Znajdują one zastosowanie zarówno w domu, jak i w biurze, czy w każdej innej przestrzeni, w której wskazane jest wydzielenie strefy za pomocą szklanej oprawy.

Jesteś zainteresowany współpracą?
Napisz do nas!


  Zobacz pozostałe w naszej ofercie:

  Szklane drzwi

  Twoja przestrzeń może być dzięki nim bardziej funkcjonalna, elegancka i optycznie większa. Szklane drzwi wpasujesz w każdą aranżację i założysz w dowolnym pomieszczeniu. Są niezwykle modnym dodatkiem, a równocześnie stanowią praktyczne i bezpieczne rozwiązanie.

  Szklane lofty

  Konstrukcja ta wprowadza wyraźny podział, co wiąże się z nadaniem przestrzeni specyficznego charakteru. Szklane lofty cieszą się coraz większym powodzeniem ze względu na swoją funkcjonalność. W naszej ofercie znajdziesz drzwi loftowe w różnych wariantach. Są wytrzymałe, lekkie i łatwe w codziennym użytkowaniu.

  Kabiny prysznicowe

  Modna i funkcjonalna łazienka wyposażona w kabinę prysznicową jest również bardziej elegancka i łatwa w utrzymaniu czystości. Gotowe kabiny z naszej oferty mają określone wymiary. Dobraliśmy je, uwzględniając najbardziej pożądane. Bez trudu więc sprawdzą się w Twoim domu.

  Kabiny na wymiar

  Projektując kabiny na wymiar, uwzględniamy wszelkie Twoje sugestie, oczekiwania i potrzeby. Otrzymujesz więc projekt optymalnie dostosowany do wnętrza, atrakcyjny wizualnie, praktyczny i komfortowy. Zyskuje na nim cała łazienka, która staje się bardziej ekskluzywnym pomieszczeniem.

  Szklane balustrady

  Jeśli chcesz zabezpieczyć lub dopełnić potencjalnie niebezpieczne strefy w swoim domu, zdecyduj się na szklane balustrady. Mogą być przezroczyste lub barwione, w zależności od Twojej wizji i zastosowanej aranżacji. My obiecujemy Ci, że są odpowiednio trwałe, solidne i można nimi odgrodzić dowolną przestrzeń.
  logo
  Szkło Lustra Okna
  Nasz adres
  My na Facebooku
  Zadzwoń
  +48 510 948 290
  Zadzwoń
  Przewiń do góry