10 sekretów o obróbce szkła, które każdy projektant powinien znać

Elegancja, przejrzystość, niepowtarzalność — tak specjaliści mówią o szkle. Ten materiał jest niezwykle atrakcyjny dla projektantów wnętrz i architektów. Jednak nie od razu Rzym zbudowano. Aby osiągnąć spektakularne efekty, trzeba mieć wiedzę na temat obróbki szkła. A dokładnie, co można zlecić profesjonalnej firmie zajmującej się szkłem, aby po zakończeniu realizacji klienci powiedzieli WOW.

Przygotuj się na odkrycie tajemnic, które przeniosą Twoje projekty na wyższy poziom. Czas na rewolucję!

Jedna łazienka, a jakby dwie — szkło mnoży możliwości!

Jedna łazienka to często za mało. Szczególnie gdy w domu mieszka kilka kobiet. Ten problem przerobiliśmy już na kilkanaście sposobów. Teraz mamy konkretne rozwiązanie dla Ciebie i Twoich przyszłych klientów.

Wystarczy, że wykorzystasz szkło ornamentowe. Daje ono maksymalną intymność. Zastosuj je w projekcie kabiny prysznicowej — dzięki temu pozwolisz jednym domownikom swobodnie korzystać z łazienki, gdy inna osoba się kąpie. Wymiary tafli szkła są tutaj dowolne. Ciekawe, co? To tak jakby mieć dwie osobne łazienki.

Jednak w tym wypadku bardzo ważna jest profesjonalna obróbka szkła. Projekt może być świetny, ale co z tego, jeśli wykonawca nie podoła?

Szklana zabudowa i sala kinowa w jednym?! To wszystko dzięki odpowiedniej tafli szkła

Twój klient jest kinomaniakiem? Zaskocz go swoim projektem i skradnij jego serce. Wystarczy, że wdrożysz specjalną taflę, która na co dzień będzie zwykłą (oczywiście zapierającą dech w piersiach) szklaną zabudową, a w specjalne dni… stanie się wspaniałym ekranem dla projektora. W ten sposób Twój klient zyska dwa pomieszczenia — na przykład sypialnię i salę kinową w jednym!

Jaka to tafla? Jak to zrealizować? To zadanie dla profesjonalistów — jak Szklane Domy. Ty zajmij się projektowaniem, a my zajmiemy się obróbką szkła.

POZNAJ SZCZEGÓŁY

Pokój przesłuchań w kuchni?

O której wróciłaś? Z kim byłeś? Jak w szkole?
Ach te przesłuchania rodziców.

Oczywiście żartujemy, nie o to tutaj chodzi. Kojarzysz lustra weneckie? To te, które wykorzystuje się w pokojach przesłuchań. Z jednej strony widać wszystko, a z drugiej nic. I właśnie je możesz w ciekawy sposób wykorzystać w swoich projektach.

Jedna z naszych zaprzyjaźnionych projektantek wpadła na genialny pomysł — zastosowanie takiego lustra między holem wejściowym a kuchnią. Dzięki temu inwestorzy podczas przebywania w kuchni dokładnie widzieli, kto wychodzi, a kto wchodzi. Co więcej, hol wyglądał przepięknie, no i każdy mógł przyglądać się w lustrze.

Nieoczywiste zastosowania zazwyczaj są najbardziej efektowne. Osoby urządzające swój dom nie mają takiej wiedzy o szkle, dlatego sięgają po pomoc projektanta wnętrz — po Twoją pomoc. Wykorzystaj ten tip i zaskocz ich. Nie idź w monotonność, bo to właśnie odważne i kreatywne osoby wyróżniają się w branży.

Kolejne sekrety o obróbce szkła czekają w kursie

Nie wszystkie sekrety podajemy na tacy. Kilka pozostawiamy tylko dla tych projektantów i architektów, którzy naprawdę chcą zdobywać coraz więcej klientów. Należysz do tej grupy? Jesteśmy przekonani, że tak. Z pewnością chcesz się rozwijać i zwiększać swoje zarobki.

Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy kurs, w którym poznasz kolejne 7 tipów, dzięki którym skutecznie rozwiniesz swoją firmę, a Twoje nazwisko stanie się znane w branży.

Tylko teraz kurs o wartości 1300 zł dostaniesz całkowicie BEZPŁATNIE!

POBIERZ KURS

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Szkło Lustra Okna
Nasz adres
My na Facebooku
Zadzwoń
+48 510 948 290
Zadzwoń
Przewiń do góry