Dom ze szklanymi elementami

Efektowne szklane wnętrza w Twoim projekcie — dlaczego to klucz do sukcesu?

Wnętrza, które zapierają dech w piersiach, są wynikiem twórczej wizji projektanta, ale też umiejętnego korzystania z dostępnych materiałów. To one dodają uroku i elegancji. Jednym z takich materiałów jest szkło. Jego przejrzystość, wyjątkowe właściwości i uniwersalność sprawiają, że staje się ono nieodłącznym elementem wielu projektów wnętrzarskich.

Szklane wnętrza kluczem do sukcesu?

Dlaczego dodanie szklanych elementów w projekcie jest kluczem do sukcesu? Na to pytanie odpowie doświadczona projektantka wnętrz, która wiedziała, jak wykorzystać ten materiał, aby przyciągnąć nowych klientów. Jednak nie tylko doświadczenie się liczy — początkująca architektka, która cały czas odkrywa nieskończone możliwości szkła, już teraz jest dalej od konkurencji niewykorzystującej tego materiału w swoich projektach.

Zapraszamy Cię do zgłębienia tajemnicy, jak szkło może odmienić Twoje projekty, wprowadzając niepowtarzalną atmosferę, styl i funkcjonalność. W tym wpisie zobaczysz siłę szkła i inspirujące realizacje, które z dumą prezentujemy. Przygotuj się na odkrywanie nowych perspektyw, które mogą przynieść nie tylko spektakularne efekty wizualne, ale również zwiększyć wartość Twojego projektu.

Czas sprawdzić, dlaczego szkło prowadzi do sukcesu!

Przeszkadzająca kabina prysznicowa, techniki policyjne i szkło pod sufit, czyli pomysły młodych projektantów! Nierealne? A jednak.

Młodzi projektanci często mają szalone pomysły. Nic dziwnego. Podążanie za schematami już dawno przestało być ciekawe, dlatego cały czas trzeba odważnie próbować nowych rzeczy. Ale do szalonych pomysłów trzeba mieć wykonawców, którzy te projekty zrealizują. Tutaj pojawiamy się my — Szklane Domy.

Pani Małgorzata zaufała nam, a my jej. Teraz ona jest top, a my, jak sama o nas mówi, nie marudzimy, tylko działamy.

Przeczytaj kilka słów od niej:

Moja współpraca ze Szklanymi Domami rozpoczęła się gdy byłam na początku swojej drogi. Od razu złapaliśmy wspólne FLOW!

Szukałam firmy zajmującej się szkłem, ale nie takiej, jakich setki na rynku. Zależało mi na firmie, która nie boi się wyzwań i ma w ofercie produkty niszowe, ekskluzywne, o niestandardowych wymiarach. Moje problemy rozwiązały Szklane Domy. Od dnia, w którym rozpoczęliśmy współpracę, nie muszę już zmieniać swoich projektów. Jeśli wymyślę coś szalonego, to zawsze mogę liczyć na zrealizowanie tego pomysłu.

Szklane Domy wprowadziły do swojej oferty szkło OPTIWHITE, czyli ekstra przezroczyste bez zielonej poświaty. Dzięki temu mam jeszcze większą swobodę w aranżacji wnętrz — mogę wypełnić nawet najbardziej wysokie pomieszczenia.

Szklane Domy zawsze podchodzą z wielkim entuzjazmem do moich projektów. Mam u nich kompleksowe wykonanie projektu — nie marudzą, tylko działają.

Wspólnie stworzyliśmy już kilkanaście projektów, które zachwyciły niejedną osobę.

Jedną z takich realizacji jest dom Państwa Sobeckich. Szklane Domy zajęły się wszystkimi robotami szklarskimi — drzwi loftowe, kabiny prysznicowe, lustra, ściany lustrzane. Ani razu nie pojawiło się zdanie „tego nie da się zrobić”. Wszystko było tak, jak w moim projekcie.

 

Jednak nie obyło się bez problemów.

Okazało się, że okno w małej łazience w strefie prysznicowej koliduje z mocowaniem stałki prysznicowej. A drugim problemem były drzwi loftowe w lekkiej formie. Jak się domyślasz — Szklane domy dały radę.

Ze Szklanymi Domami wykorzystujemy nawet techniki policyjne. Jeden z klientów chciał, stojąc w kuchni, widzieć, kto wchodzi do domu głównym wejściem. Kolidowała ściana – ale nie pokrzyżowała ona moich planów. Zaprojektowałam wewnętrzne okienko, a Szklane Domy podsunęły pomysł z lustrem weneckim. I znów mamy wspólny sukces.

Takich historii mam sporo. Serdecznie polecam współpracę ze Szklanymi Domami! Z nimi można zrobić wszystko.

Dwustronne lustra grafitowe, 6-metrowa przegroda ze szkła — doświadczona projektantka wymaga bardzo dużo, czy podołamy?

Doświadczeni projektanci wnętrz widzieli już wszystko. Nigdy nie odpuszczają i nie chcą monotonnych projektów. Często tworzą takie projekty, o których ta branża nawet nie śniła. A do tego muszą sprostać wymaganiom swoich klientów, co często nie jest łatwe.

My też nie lubimy nudy. Dlatego uwielbiamy współpracować właśnie z takimi projektantami wnętrz.

Pani Renata stworzyła z nami już kilkadziesiąt projektów. Każdy z nich był ogromnym sukcesem. Zobacz, co mówi doświadczona projektanta wnętrz o Szklanych Domach:

„Współpracuję ze Szklanymi Domami od samego początku mojej i ich kariery. Wspólnie wykonaliśmy kilkadziesiąt mniejszych i większych projektów. A liczby cały czas rosną — w tym momencie mamy kilka projektów w realizacji.

Lubię nowości, dlatego cały czas śledzę nowe doniesienia z branży wykończeniowej. Mogę z dumą powiedzieć, że przeniosłam zabudowy loftowe na lokalny rynek, i to właśnie Szklane Domy wykonały tę realizację. Przez te lata zrobiliśmy już dziesiątki najróżniejszych konfiguracji, ale jedną zapamiętałam szczególnie. Były to drzwi loftowe w Żurominie. Okazało się, że klient chce mieć z dwóch stron zabudowy lustra grafitowe w bardzo dużych rozmiarach i na dodatek miały być przesuwne. Nie ma dwustronnych luster, a samo szkło dużo waży, co dodatkowo komplikowało sytuację.

Szklane Domy podjęły rękawice. Zaproponowali zlaminowanie dwóch luster do siebie plecami. W ten sposób osiągnęliśmy 2 cele — drzwi były z dwóch stron z lustrem i spełniały wymogi szkła bezpiecznego (folia bezpieczna pomiędzy).

Inną wymagającą zabudową był loft Państwa Łukasiak. Zaprojektowałam tam 6-metrową przegrodę loftową ze szkła mlecznego oddzielającą strefę dzienną od kuchni. Przegroda miała być schowana w ścianie, więc to było dodatkowym utrudnieniem.

Co na to Szklane Domy?

Poradzili sobie. Wykorzystali do zabudowy rozwiązania tarasowe wielotorowe, które przystosowali wizualnie do stylu loftowego. U nich nie ma rzeczy niemożliwych.

Moje projekty są zawsze nietuzinkowe i wymagające. Dlatego wymagam od Szklanych Domów naprawdę wiele, a oni zawsze realizują wszystkie moje pomysły.

Wspólnie tworzymy projekty, które zachwycają i są funkcjonalne przez lata. Jeśli macie głowę pełną pomysłów, to serdecznie polecam współpracę ze Szklanymi Domami. Z nimi zrobicie wszystko.

Gotowy na wykorzystanie szkła w swoich projektach i osiągnięcie sukcesu w branży?

Jak widzisz, szkło daje wiele możliwości. Trzeba tylko wiedzieć, jak je wykorzystać i komu zlecić wykonanie projektu. Jeśli jeszcze tego nie wiesz, to skorzystaj z naszego kursu — 3 pomysły na szkło we wnętrzach, dzięki którym przyciągniesz nowych klientów.

POBIERZ KURS

Wartość tego kursu to 1300 zł, ale teraz mamy go za 0 zł! Zdradzamy tam aż 10 praktycznych TIPÓW o wykorzystaniu szkła w projektowaniu. Kurs to 3 pełnowartościowe odcinki, które dostarczą Ci zarówno wiedzę, jak i rozrywkę. Zobaczysz inspiracje i realizacje na konkretnych przykładach, które wykorzystasz w swoich projektach.

A może kolejny projekt stworzymy wspólnie?

POZNAJ WARUNKI WSPÓŁPRACY

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Szkło Lustra Okna
Nasz adres
My na Facebooku
Zadzwoń
+48 510 948 290
Zadzwoń
Przewiń do góry